ASAŞ Panjur Sistemleri

Panjur Üretim Tesisleri, Türkiye ve dünya pazarının büyüyen yüksek kaliteli ürün talebini karşılamak amacıyla ASAŞ bünyesinde 2008 yılında üretimine başlamıştır. PVC Profil Üretim Tesisi ile birlikte Panjur Üretim Tesisi, 35.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 60.000 m²’den oluşmaktadır. Tesis, yılda 30.000.000 metre panjur üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.


Tesislerde:

  • Alüminyum Rollform teknolojisi ile standart ve yanmaz poliüretan dolgulu 37-39-43-55-55 Eco ve 77 mm panjur ve garaj kapısı lamelleri
  • Alüminyum Panjur Kutuları (137-400 mm)
  • Galvanizli Sekizgen Borular (40-60-70 mm)
  • Panjur sistemlerine ait tamamlayıcı aksesuarlar
  • PVC Monoblok Panjur Sistemlerinin üretimi gerçekleşmektedir.

Panjur lamel ve kutu üretiminde kullanılan poliüretan polyamid (PURPA) ve polyester boyalı levhalar, ASAŞ Alüminyum Yassı Mamuller Üretim Tesisleri’nden temin edilmektedir.

Panjur lamel üretimlerinde, Panjur ve garaj kapısı sistemlerinde kullanılan tüm ekstrüzyon profiller; ASAŞ Alüminyum Ekstrüzyon Tesisleri’nde üretilmekte ve toz boya tesislerinde boyanmaktadır.

PVC monoblok sistemlerinde kullanılan tüm PVC profillerin üretimi ve laminasyon kaplama işlemi ASAŞ PVC Profil Üretim Tesisleri’nde gerçekleştirilmektedir.