News From Us

ASAŞ R+T Stuttgart Fuarı’nda
01.02.2015
ASAŞ R+T Stuttgart Fuarı’nda
01.02.2015

Kurulduğu 1992 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile Türkiye’deki ilk 500 firma ve Avrupa’daki lider üreticiler arasında olan Asaş, R+T Stuttgart 2015 Fuarı’nde yerini aldı. 24-28 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Fuar’da Asaş, panjur sistemlerini ve tüp motorlar, aksesuarlar ve kontrol sistemlerini tanıttı.

Türkiye’deki ilk 500 firma ve Avrupa’daki lider üreticiler arasında olan Asaş, 24-28 Şubat 2015 tarihleri arasında organize edilen R+T Stuttgart Fuarı’na katıldı. Panjur, tente, kapı-geçiş ve güneşten koruma sistemlerine yönelik ürünlerin sergilendiği fuarda sektörden farklı firmalar ağırlandı.

Kendi lamelinin hammaddesini kendi bünyesinde üretmesi ile sektörde fark yaratan Asaş’ın fuarda sergilediği panjur sistemleri; sağladığı emniyet ile daha güvenilir ortamlar yaratıp ısı, ses ve ışık yalıtımı özellikleriyle de huzurlu, konforlu ve güvenilir yaşam alanları sunuyor. Üretilen panjur, garaj kapısı ve kepenkler, uzaktan kumandayla kontrol edilebiliyor ve birlikte kullanıldığı ürünlerde hızlı, sessiz ve uzun ömürlü çalışma çözümleri sunuyor. 

Asaş’ın R+T Stuttgart Fuarı’na yer almasına ilişkin değerlendirmede bulunan Asaş Genel Müdürü Göksel Paker, “Panjur, tente, kapı-geçiş ve güneşten koruma sistemlerine yönelik ürünlerin sergilendiği ve sektörün önemli buluşma noktalarından biri olan R+T Stuttgart Fuarı’nda tanıttık. Müşteri sadakati, teknik uzmanlık ve çalışan motivasyonunun birleşimini temel alan bir yönetim ve bakış açısına sahip olan ve 65 ülkeye ihracat gerçekleştiren Asaş’ı global marka olma yolunda dünyanın dört bir yanında tüketicilerle buluşturmak ve bu platformlarda büyük ilgiyle karşılaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.